Сумка-слінг через плече чоловіча JUNZIDAISHU.
Сумки бананки-слінг дуже трендові цього сезону. Такі сумки дуже зручні, практичні та комфортні, адже вони звільняють Ваші руки. Крім того, всі Ваші речі знаходяться у швидкому та вільному доступі до них. Що може бути зручнішим для сучасної активної людини? Носіть не тільки те, що стильно, але й те, що зручно, якщо ви цінуєте свій комфорт.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JUNZIDAISHU
- Стать: для чоловіків
- Тип товару: сумка-слінг через плече
- Вид застібки: блискавка
- Основний матеріал: поліуретан
- Колір: чорний, коричневий
- Довжина: 17 см
- Глибина: 8.5 см
- Висота: 30 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 170 мм |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Размер | Малый |
| Ручки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Спортивный |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 903 ₴












