Чоловіча сумка-слінг через плече багатофункціональна шкіряна з роз'ємом USB в стилі кежуал Стиль Подорожі водовідштовхувальна сумка мессенджер.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JackKevin
- Номер моделі: 2008
- Стать: Для чоловіків
- Стиль: На кожен день
- Основний матеріал: Штучна замша
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Тип застібки: Блискавка
- Зовнішній: Карман з клапаном
- Внутрішня частина: Карман для мобільного телефону
- Внутрішня частина: Внутрішній кишеньковий відсік
- Внутрішня частина: Внутрішня кишеня на блискавці
- Внутрішня частина: Внутрішній держатель брелка
- Внутрішня частина: Внутрішнє відділення
- Внутрішня частина: Проміжний шар
- Розмір: 35 см (висота) х 20 см (ширина) х 7 см (товщина)
- Доступні кольори: кава, хакі, чорний
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 350 мм |
| Длина | 200 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слинг |
| Цвет | Хаки |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 684 ₴













