Чоловіча сумка бананка через плече, водостійка.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Kingsons
- Номер моделі: KS3208w
- Стать: Унісекс
- Стиль: На кожен день
- Основний матеріал: Поліестер
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Тип застібки: Блискавка
- Внутрішня частина: Внутрішня кишеня на блискавці
- Внутрішня частина: Внутрішній кишеньковий відсік
- Внутрішня частина: Внутрішнє відділення
- Внутрішня частина: Проміжний шар
- Зовнішній: Карман без застібки
- Розмір: 14 см (висота) х 29 см (ширина) х 7 см (товщина)
- Доступні кольори: Темно-сірий, Світло-блакитний
- Вага: 0.230г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingsons |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 140 мм |
| Длина | 290 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Полиэстер |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Темно-серый |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 476 ₴













