Сумка на плече чоловіча в стилі ретро, полотняний месенджер на блискавки, багатофункціональна сумка на плече, однотонна повсякденна.
Технічні характеристики:
- Стать: Чоловік
- Стиль: На кожен день
- Основний матеріал: Канвасная стрічка
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Тип застібки: Блискавка
- Внутрішня частина: Карман для мобільного телефону
- Внутрішня частина: Внутрішня кишеня на блискавці
- Розмір: 23* см 9* см 19* см
- Доступні кольори: колір хакі, чорний, синій, кава, болотний
- Вага: 0.282г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 190 мм |
| Отделения | Отделение для телефона, Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 708 ₴













