Нагрудная сумка, уличная, прямоугольная унисекс для поездок светоотражающая
Технічні характеристики:
- Стать: Унісекс
- Стиль: Модний
- Основний матеріал: Оксфорд
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Тип застібки: Блискавка
- Особливість: Світловідбиваюче, графіті
- Зовнішній: Вшивний кишеню
- Розмір: 23 * см 5 * см 17 * см
- Доступні кольори: чорний світловідбиваючий, білий, камуфляж, чорний
- Вага: 0.260г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 170 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Оксфорд |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 744 ₴












