Розкішна брендова чоловіча сумка-месенджер, вінтажна красива сумка через плече.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Kangaroo Kingdom
- Номер моделі: YS-4361-DS
- Стать: Чоловік
- Стиль: Бізнес
- Основний матеріал: Поліуретан
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Тип застібки: З клапаном блискавка і магнітні застібки
- Внутрішня частина: Внутрішнє відділення
- Внутрішня частина: Внутрішня кишеня на блискавці
- Внутрішня частина: Карман для мобільного телефону
- Розмір: 19 см * 7 см * 17 см
- Доступні кольори: коричневий, чорний
- Вага: 0.800г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kangaroo Kingdom |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 170 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Потайной карман на молнии, Наружный карман на застежке |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 988 ₴













