Розкішна брендова чоловіча сумка через плече Kangaroo, вінтажна сумка-месенджер, шкіряна чоловіча сумка, чоловічі сумки через плече з спилка для чоловіків, новинка.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Yueskangaroo
- Стиль: На кожен день
- Стать: Чоловік
- Основний матеріал: PU (Поліуретан)
- Тип застібки: Блискавка і магнітні застібки
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Внутрішня частина: Карман для мобільного телефону
- Внутрішня частина: Внутрішнє відділення
- Внутрішня частина: Внутрішній кишеньковий відсік
- Внутрішня частина: Внутрішня кишеня на блискавці
- Розмір: 25 * 5,5 * 21 см
- Доступні кольори: чорний, коричневий
- Вага: 1.000г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kangaroo |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 210 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Отделения | Отделение для телефона, Отделение для мелочи, Потайной карман на молнии, Наружный карман на застежке |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 50.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 403 ₴












