Брендова чоловіча сумка через плече для 10,4 дюймів Ipad зі штучної шкіри, ділові чоловічі сумки-месенджери, велика чоловіча сумка через плече, водонепроникна дорожня сумка.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Duvence
- Стиль: Бізнес
- Стать: Чоловік
- Основний матеріал: PU (Поліуретан)
- Тип застібки: Блискавка і магнітні застібки
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Розмір: 25 * 6 * 21 см
- Доступні кольори: коричневий, кава, чорний
- Вага: 0.700г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 210 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 025 ₴










