Чоловіча брендова сумка-тоут JEEP BULUO, матеріал помаранчевої сумки спилок шкіри, ділова сумка для документів, портфель на плечовому ремені.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: jeep buluo
- Номер моделі: 6601-3
- Стиль: Мода
- Пол: Чоловік
- Основний матеріал: Спилок
- Тип застібки: Блискавка
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Зовнішній: Карман з клапаном
- Внутрішня частина: Карман для мобільного телефону
- Внутрішня частина: Внутрішня кишеня на блискавці
- Розмір: 23 * 9 * 27 см
- Доступні кольори: Тільки сумка-чорний, Тільки сумка-коричневий, Тільки сумка-апельсин, Комплект-чорний, Комплект-коричневий, Комплект-помаранчевий
- Вага: 0.600г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jeep Buluo |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 230 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Искусственная кожа |
| Отделения | Потайной карман на молнии |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 90 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 488 ₴













