Повсякденна сумка-месенджер для жінок, модна тканинна оксфордська сумочка на плече, місткий дорожній мішок через плече різних кольорів.
Технічні характеристики:
- Форма: Мушля
- Пол: Жіноча
- Матеріал: Оксфорд
- Тип застібки: Блискавка
- Доступні кольори: червоний, жовтий, білий, світло зелений, чорний, синій, фіолетовий, рожевий
- Вага: 0.280г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 330 мм |
| Длина | 200 мм |
| Отделения | Отделение для телефона, Отделение под клапаном, Наружный карман на застежке |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Замок |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 866 ₴













