Чоловіча сумка через плече з індивідуальним кишенею, водонепроникна велосипедна нагрудна сумка через плече, повсякденна спортивна сумка-месенджер для велоспорту, Портативна сумка.
Стиль 1-це оригінальний стиль, стиль 2/3/4-це вдосконалений стиль.
- Модні елементи шиття.
- 4-секційний кишеньковий дизайн.
- Довжина ремінця легко регулюється.
- Науковий багатошаровий дизайн великої місткості, легко носити з собою.
- Дихаючий, водонепроникний, зносостійкий, сейсмічне, зниження навантаження.
- Посилені багатожильними стежками, міцні і міцні.
- Він дуже підходить для щоденного використання.
- Внутрішня структура сумки: мобільний телефон, сумка для сертифіката, спосіб відкриття кришки і блискавка.
- Підходить для подарунків і сувенірів для подорожей.
Стиль 1:
- Розмір: близько 25 см * 2 см * 30 см
- Матеріал: нейлон
- Тип: зліва
- Стиль: На кожен день
- Колір: чорний / сірий
Стиль 2:
- Матеріал: Оксфорд
- Розмір: 30x22x1.5 см
- Тип: зліва
- Стиль: На кожен день
- Колір: чорний / синій / сірий / червоний / рожевий / фіолетовий
Стиль 3:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: 30x22x1.5 см
- Тип: справа
- Стиль: На кожен день
- Колір чорний
Стиль 4:
- Матеріал: нейлон
- Розмір: приблизно x30x22x1.5см
- Тип: справа
- Стиль: На кожен день
- Вага: 0.162г
- Колір: чорний / сірий / червоний
- Спеціальний дизайн гачка, легко зняти сумку
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 220 мм |
| Жесткость | Мягкая |
| Материал | Нейлон |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Мессенджер/Почтовая |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 15 мм |
| Производитель | Cross |
Информация для заказа
- Цена: 500 ₴













