Модна чоловіча сумка, сумка через плече, вінтажна трендова сумка-месенджер зі штучної шкіри в стилі ретро, стильна повсякденна чоловіча сумка через плече, сумка.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: xlady
- Форма: FLAP
- Жорсткість: SOFT
- Стиль: Бізнес
- Пол: Чоловік
- Основний матеріал: PU (Поліуретан)
- Матеріал підкладки: Поліестер
- Розмір: 24 х 26 х 6 см
- Тип застібки: Блискавка і магніт
- Зовнішня кишеня: Є
- Доступні кольори: коричневий
- Вага: 0.350г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Искусственная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Коричневый |
| Жесткость | Мягкая |
| Тип застежки | Молния |
| Отделения | Потайной карман на молнии |
| Подкладка | Да |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 240 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 805 ₴













