Сумка через плече чоловіча WEIXIER LNC-8642.
Технічні характеристики:
- Бренрд: WEIXIER
- Модель: LNC-8642
- Тип виробу: сумка чоловіча
- Спосіб носіння: через плече
- Стиль: повсякденний, діловий
- Тип застібки: блискавка
- Колір коричневий
- Місткість: може утримувати IPAD
- Об'єм: 5 л
- Основний матеріал: штучна шкіра
- Матеріал підкладки: поліестер
- Розмір: 26 х 8 х 22 см
- Інтер'єр: внутрішня прорізна кишеня, кишеня для мобільного телефону, внутрішня кишеня на блискавці, внутрішній відсік
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WEIXIER |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 80 мм |
| Жесткость | Средней жесткости |
| Материал | Искусственная кожа |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Состояние | Новое |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Деловая |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 220 мм |
Информация для заказа
- Цена: 952 ₴











