Чоловіча сумка-слінг YUESKANGAROO 305.
Технічні характеристики:
- Бренрд: YUESKANGAROO
- Модель: 305
- Тип виробу: сумка-слінг
- Спосіб носіння: на одному плечі, на грудях, на спині
- Матеріал підкладки: поліестер
- Стиль: повсякденний, діловий
- Тип застібки: блискавка
- Колір чорний
- Місткість: Може утримувати IPAD
- Об'єм: 5 л
- Основний матеріал: штучна шкіра
- Розмір: 32 х 7 х 16 см
- Інтер'єр: внутрішня прорізна кишеня, кишеня для мобільного телефону, внутрішня кишеня на блискавці, внутрішній відсік
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип сумки | Сумка-ранец |
| Размер | Малый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Стиль | Классический |
| Цвет | Черный |
| Жесткость | Жесткая |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 320 мм |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 376 ₴













