Портативна Bluetooth-колонка JBL GO3.
JBL Go 3 відрізняється сміливим дизайном та насиченим звуком JBL Pro. З його новим привабливим стильним дизайном, барвистими тканинами та виразними деталями це незамінний аксесуар для наступної прогулянки. Ваші мелодії піднімуть вас зі звуком JBL Pro, водонепроникний і пиленепроникний, IP67, так що ви можете продовжувати слухати в дощ, а завдяки вбудованій петлі ви можете носити його з собою будь-куди. Go 3 поставляється в абсолютно нових відтінках та кольорових поєднаннях, натхнених актуальною вуличною модою. JBL Go 3 виглядає так само яскраво, як і звучить.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JBL
- Номер моделі: GO 3
- Версія Bluetooth: 5,1
- Матеріал: пластик
- Кількість каналів: 2 (2.0)
- Інтерфейси: USB Type C
- Вихідна потужність: 4,2 Вт
- Частотна характеристика: 110 Гц-20 кГц
- Відношення сигнал/шум: > 85 дБ
- Тип батареї: літій-іонний полімер 2.775 Wh
- Час заряду акумулятора: 2,5 години
- Час відтворення музики: до 5 годин
- Профіль: A2DP 1,3, AVRCP 1,6
- Захист від вологи: Так
- Розміри (Ш х В х Г): 87,5 x 75 x 41,3 мм
- Вага: 0,209 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | Type-C |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Ткань, Пластик |
| Минимальная частота | 110 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 4.2 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чувствительность | 85 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.209 кг |
| Высота | 75 мм |
| Глубина | 41.3 мм |
| Ширина | 87.5 мм |
- Цена: 2 034 ₴












