Портативна Bluetooth-колонка JBL Boombox 2.
Основні особливості:
- 2 повнодіапазонні драйвери та 2 басові радіатори для потужного та глибокого звуку
- Бездротове з'єднання за допомогою Bluetooth 5.1
- До 24 години автономної роботи
- Функція powerbank для заряджання смартфона, планшета тощо.
- Опція PartyBoost для поєднання з іншими бездротовими колонками JBL
- Міцна тканина та захист від води стандарту IPX7
- Сумарна потужність 60 Вт
- Частота 50 Гц – 20 кГц
- Співвідношення сигнал/шум 80 дБ
Технічні характеристики:
- Назва бренду: JBL
- Номер моделі: Boombox 2
- Екран дисплея: ні
- Тип динаміка: сабвуфер
- Джерело живлення: акумулятор
- Вихідна потужність: 60 Вт
- Діапазон частот, що відтворюються: 50 Гц-20 кГц
- Час роботи від акумулятора: до 24 годин
- Bluetooth: Версія 5.1
- Рознімання: 3.5 мм (Mini-Jack), Bluetooth, USB
- Клас захисту: IPX7
- Кількість динаміків: 2 х 30 Вт
- Розмір акустики (Ш × В × Г): 316 х 166 х 144 мм
- Місткість акумулятора: 10000 мАг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | JBL |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | USB, jack 3.5 мм |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Ткань, Пластик, Металл |
| Минимальная частота | 50 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 60 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 166 мм |
| Глубина | 144 мм |
| Ширина | 316 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 349 ₴











