Портативна Bluetooth-колонка TG113.
Основні особливості:
- Підтримка A2DP, AVRCP, профіль гучного зв'язку, FM-радіо.
- З функцією FM, може пошук радіостанції, що веде мовлення автоматично.
- Міжнародні передові технології бездротового чіпа та схеми, підтримка всіх бездротових пристроїв.
- З Hi-Fi динаміком, щоб переконатися, що чистий та яскравий звук.
- Підтримка Micro SD карти та USB карти, відтворення аудіо формату MP3.
- Бездротова робоча відстань 10 метрів.
- З AUX line in можна безпосередньо підключити зовнішні пристрої, наприклад, планшетний ПК/телевізор/мобільні телефони.
- Вона автоматично вимкнеться через 30 хвилин, якщо режим bluetooth не підключено
Технічні характеристики:
- Назва бренду: TG
- Номер моделі: TG113
- Матеріал: пластик
- Версія Bluetooth: 4,2
- Робочий діапазон: 10 метрів
- Вихід гучномовця: 10 Вт
- Сигнал-шум: ≥ 95 дБ
- Амплітудно-частотна характеристика: 150 Гц-20 КГц
- Напруга/Ємність акумулятора: 1200 мАг
- Напруга заряджання акумулятора: 5 В/500 мАг
- Час заряду батареї: 2-3 години
- Час відтворення для динаміків: 2-3 годин
- Інтерфейси: Bluetooth, AUX, TF карта
- Розміри: 162 мм х 75 мм х 75 мм
- Вага: 512 г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TG |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | USB, AUX-вход, micro USB |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 150 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 5 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Чувствительность | 95 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.512 кг |
| Высота | 162 мм |
| Ширина | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 201 ₴











