Портативна бездротова Bluetooth-колонка Anker SoundCore 2.
Anker SoundCore 2 Black є універсальним рішенням для прослуховування музики як вдома, так і на природі. Колонка оснащена вологозахистом рівня IPX5, це дозволить не хвилюватися що почнеться дощ або випадково перевернеться стакан з водою на колонку і зіпсує її. Anker SoundCore 2 Black має 2-х канальний звук потужністю в 12 Вт з частотою відтворення від 70 до 20000 Гц. Відтворювати аудіо колонка може двома способами. Перший спосіб, це за допомогою стандартного 3.5 Jack роз'єму, який розмістився на задньому боці Anker SoundCore 2 Black і другий спосіб, за допомогою бездротової технології Bluetooth 4.1. Час роботи колонки складає від вбудованого акумулятора до 24 годин.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: ANKER
- Номер моделі: A3105
- Колір чорний
- Тип бездротового підключення: bluetooth
- Оздоблення корпусу: Пластик
- Кількість смуг: Двосмугова
- Кількість каналів: 2 (2.0)
- Сумарна потужність (Вт): до 25 Вт
- Номінальна потужність: 12 Вт
- Пульт дистанційного керування: Ні
- Дисплей: Немає
- Підтримка Apt-X: Немає
- Захист від вологи: Так
- Вбудований мікрофон: Так
- Пікова потужність (PMPO): 6 Вт
- Динамічний діапазон: 75 Гц-20 кГц
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | jack 3.5 мм |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 70 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 25 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 54 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Цена: 2 548 ₴








