Портативна бездротова Bluetooth-колонка Anker SoundCore
2 438 ₴
- Под заказ
- Код: 32828466095
Отправка с 15 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Портативна бездротова Bluetooth-колонка Anker SoundCore.
Основні особливості:
- Насолоджуйтесь потужним звуком стереофонических динаміків і чистим наполегливим басом, куди б вас не закинуле життя. Колонка SoundCore відмінно звучить навіть на найвищій гучності завдяки динамікам з гармонійним спотворенням менше 1%.
- Провідна технологія управління живленням Anker забезпечує відтворення ваших мелодій протягом 24 годин від однієї зарядки - це більш ніж в 2 рази триваліше, ніж у більшості Bluetooth колонок на ринку.
- Щоб зберегти компактний розмір і при цьому забезпечити чудовий звук, Anker розробив унікальний спіральний фазоинвертор. В результаті колонка забезпечує глибокий бас і при цьому вона завжди поміститься у вашій сумці.
- SoundCore використовує сучасну технологію Bluetooth, що забезпечує максимальну сумісність пристроїв і високу швидкість сполучення.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: ANKER
- Номер моделі: A3102
- Колір: чорний, синій
- Джерело живлення: акумулятор
- Підключення: bluetooth
- Тип акустичної системи: портативна
- Версія Bluetooth: 5.0
- Оздоблення корпусу: пластик
- Кількість каналів: 2 (2.0)
- Сумарна потужність (Вт): 25 Вт
- Номінальна потужність: 6 Вт
- Динамічний діапазон: 75 Гц-20 кГц
- Пульт дистанційного керування: Ні
- Дисплей: Немає
- Вбудований екран: Немає
- Підтримка карт пам'яті: Ні
- Захист від вологи: Немає
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anker |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейсы | USB |
| Максимальная частота | 20000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 70 Гц |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Состояние | Новое |
| Суммарная мощность звука | 25 Вт |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 54 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Ширина | 165 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 438 ₴









