Автомобільний зарядний пристрій 4 порти USB USLION.
Автомобільний зарядний пристрій USLION на 4 USB портb, один з портів USB поставляється з стандартом QC 3,0, а решта три порти USB 2.1A.
Стильний і якісний автомобільний зарядний пристрій від компанії USLION. За допомогою даного зарядного пристрою ви зможете заряджати в машині: смартфон, планшет, електронну книгу, MP3 плеєр, повербанк і інші пристрої.
Корпус адаптера виготовлений з ABS-пластика. Матеріал міцний, приємний на дотик. Встановлюється зарядка для телефону в прикурювач і міцно утримуються в разі сильної тряски салону.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: USLION
- Напруга живлення: 12 В
- Макс. вихідна потужність: 5V / 7A
- Сила вихідного струму: 2.1 А
- Вихідний інтерфейс: USB
- Тип: автомобільний зарядний пристрій
- Джерело живлення: роз'єм прикурювача
- Кількість USB портів: 4
- Колір: чорний, білий
- Матеріал: ABS-пластик
- Розміри: 70 мм х 40 мм х 40 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Uslion |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Подключение устройства | 4 USB разъема |
| Напряжение питания | 12 В |
| Номинальная сила тока | 2.1 А |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 70 мм |
| Глубина | 40 мм |
| Выходное напряжение | 48 В |
- Цена: 232 ₴









