Осушувач повітря, поглинач вологи Berdsen BR-20A
4 160 ₴
- Под заказ
- Код: 10042341205
Отправка с 09 июня 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Осушувач повітря, поглинач вологи Berdsen BR-20A.
Пристрій ефективно вирішить проблему зайвої вологості і забезпечить здоровий клімат в приміщенні.
Супер продуктивність, низьке енергоспоживання. Робота за принципом технології Пельтьє.
Осушувач значно підтримує боротьбу з грибками і бактеріями, які динамічно розвиваються при підвищеній вологості.
Осушувач скорочує час сушіння білизни за рахунок осушення повітря, запобігає намокання навколишнього середовища за рахунок поглинання вологи з білизни.
Основні особливості:
- невеликі розміри,
- інтуїтивно зрозуміле управління - однією кнопкою,
- тиха робота - максимум 33 дБ,
- знімний резервуар для води - 800 мл,
- енергозберігаючий - споживання всього 22,5 Вт.
Технічні характеристики:
- Бренд: Berdsen
- Модель: BR-20A
- Продуктивність: 0.33 л / 24 год
- Максимальний розмір приміщення: 30 м2
- Ємність резервуара для води: 0.8 л
- Рівень шуму: 33 дБ
- Потужність: 22.5 Вт
- Ширина: 14.5 см
- Висота: 22 см
- Глибина: 14.5 см
- Вага: 14 кг
- Комунікація: управління лампою, індикатор рівня води
- Особливості пристрою: автоматичне вимикання, нічник
- Датчик рівня води: зміна кольору світлового індикатора.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BERDSEN |
| Страна производитель | Польша |
| Бак для конденсата | Да |
| Объем бака для конденсата | 0.8 л |
| Потребляемая мощность | 22.5 Вт |
| Рекомендуемый объем помещения | 30 куб. м |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Электронное |
| Уровень шума | 33 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 145 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Индикатор заполнения бака конденсата | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Таймер | Да |
| Тип установки | Настольный, Напольный |
| Цвет корпуса | Белый |
| Параметры подключения к сети | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Производительность осушения | 0.33 л./сутки |
Информация для заказа
- Цена: 4 160 ₴










