Ніж обробний для м'яса.
Ціна за 1шт з чохлом.
Технічні характеристики:
- Довжина ножа: 275 мм
- Довжина леза: 140 мм
- Ширина леза: 60 мм
- Товщина леза: 4 мм
- Матеріал леза: нержавіюча сталь 5CR15
- Матеріал ручки: тверда деревина, ергономічний дизайн, зручне захоплення для тривалого використання, шкіряний чохол
- Вага: близько 245 г
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес ножа | 245 г |
| Длина ножа | 275 мм |
| Материал лезвия | Сталь |
| Материал ножен | Натуральная кожа |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Назначение | Охота |
| Поверхность | Глянцевая |
| Состояние | Новое |
| Тип | С фиксированным клинком |
| Размер лезвия | |
| Длина лезвия | 140 мм |
| Толщина лезвия | 4 мм |
| Ширина лезвия | 60 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 342 ₴











