Рюкзак туристичний REGATTA BLACKFELL II 25 L.
Практичний рюкзак адаптований для інтенсивного використання; виготовлений з міцного поліестеру з підвищеною стійкістю до стирання. Регульований, вентильований поясний ремінь; нагрудний ремінь; регульовані, вентильовані погони. Прекрасно вентильована спинка - система Stream Air. Він має зовнішні петлі і ремені для кріплення додаткового устаткування.
Кишені: 1 зовнішній клапан з блискавкою, 2 відкриті бічні сітки, 2 відкриті сітки на поясі. Бічні компресійні ремені. Двосторонні виходи для системи H2O.
Оснащений знімним чохлом від дощу, поміщеним в кишеню внизу.
Технічні характеристики:
- Модель: EU147
- Ємність: 25 літрів
- Висота: 50 см
- Ширина (довга сторона): 30 см
- Глибина (коротка сторона): 16 см
- Кількість камер: 1
- Матеріал: 100% поліестер 600D і шестигранний ріпстоп
- Повітряний потік несучої системи вентиляції та металевої опорній рамі; оснащений амортизуючими і дихаючими подушками
- Внутрішня кишеня для зрошувальної системи з трубкою (в комплект не входить сумка для води)
- Правий і лівий виходи для пляшки з водою
- Основне відділення застібається на двосторонню блискавку
- У верхньому клапані, зовнішня кишеня на блискавці
- 2 сітки, відкриті бокові кишені
- Еластичний шнурок спереду - можна прикріпити додатковий багаж
- Компресійні ремені з обох сторін; ремені та тримачі для додаткового обладнання (наприклад, трекінгові палки)
- Профільовані брекети з регульованою довжиною; верхній шар з сітки Rip-Stop
- Регульований нагрудний ремінь
- Широкий регульований поясний ремінь з м'якими вентильованими вставками і двома відкритими сітчастими кишенями
- Чохол від дощу, розташований в кишені внизу
- Ручка для перенесення в долоні
- Елементи що відображають
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Regatta |
| Вентиляция спины | Пена |
| Высота | 50 см |
| Глубина | 16 см |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака | Трекинговый |
| Объем | 25 л |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 30 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Особенности рюкзака | светоотражающие элементы, жгутная система вентиляции, клапан, бедренный ремень, нагрудный ремень, система H2O, место для бутылки с водой, крепление для треккинговых палок, дождевик, рама, задняя вентиляционная система, водонепроницаемый |
- Цена: 2 074 ₴












