Туристичний автомобільний душ з ножним насосом 20 л..
Основні особливості:
- Велика ємність: ця душова сумка може вмістити до 20 л води.
- Досить, щоб розмістити кількість душовою води, в якій 3 людини повинні приймати душ в віддаленому місці!
- Водонепроникний матеріал: душові пакети зроблені з харчового водостійкого матеріалу ТПУ, вони герметичні і довговічні!
- Сонячний мішок: чорна поверхня поглинає енергію сонця, нагріваючи воду в сумці.
- Він нагріває воду близько 113 ° F (45 ° C) протягом 3 годин під прямими сонячними променями.
- Нагадування про температуру: на нижній частині чохла для душа є індикатор температури.
- Проста установка: його можна легко закріпити на стійкому об'єкті над головкою, повісити на намет або гілку для ванної, що принесе вам кращі відчуття від душа!
- Портативний і герметичний: конструкція кришки великого діаметра зручна для зберігання та очищення води, силіконове водонепроникне кільце.
- Якщо вам це не потрібно, ви можете скласти його в менший розмір для зручності перенесення і зберігання.
Технічні характеристики:
- Матеріал: ТПУ
- Колір чорний
- Розмір (Ш х Т х Д): 26 x 18 x 62 см
- Ємність: 20 л
- Типи: жовтий повітряний насос
У комплект входить:
- 1 шт. х сумка для душа на сонячній батареї для кемпінгу
- 1 ш. повітряний насос
- 1 шт. душова труба
- 2 шт. ремінець
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 г |
| Материал | Нейлон |
| Объем | 20 л |
| Особенности душа | Ножной |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 62 см |
| Толщина | 18 см |
| Ширина | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 835 ₴









