Універсальний набір для чищення пістолетів Vector Optics SCCK-10.
Компактний і функціональний набір для чищення. Набір включає всі інструменти для комплексного чищення вашого пістолета.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Vector Optics
- Номер моделі: SCCK-10
- Матеріали стрижнів: бронза
- Чохол розміри: 27 x 12 x 4 см
- Вага: 440 г
- Колір підкладки: синій, зелений або оранжевий
- Чистячі прути, загальна довжина 860 мм
- Чохол ABS пластик
У комплект входить:
- двох секційний збірной шомпол
- рукоять, що крутиться значительно облегчает процесс чистки и позволяет, не беспокоится о повреждении нарезов
- товсті бавовняні серветки
- пляшка для олії
- 2 йорж латунний
- 2 йорж пуховик
- 2 вішера
- вішер для патчів
- адаптер
- двокінцева нейлонова щітка для чищення
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vector Optics |
| Страна производитель | Китай |
| Вишер | 3 |
| Ерш латунный | 2 |
| Ерш пуховик | 2 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Шомпол раскладной | 2 |
| Размер упаковки | |
| Высота | 4 см |
| Длина | 27 см |
| Ширина | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 859 ₴







