Універсальний набір для чищення пістолетів калібру 9 мм, 357cal, 40cal, 45cal.
Компактний і функціональний набір для чищення. Набір включає всі інструменти для комплексного чищення вашого пістолета.
У комплект входить:
- двох секційний збірной шомпол
- пластиковій кейс для зберігання 17.5 х 7.8 х 3.5 см
- товсті бавовняні серветки
- пляшка для олії
- 3 йорж латунний
- 3 йорж пуховик
- 4 вішера
- вішер для патчів
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Вишер | 4 |
| Длина шомпола | 190 мм |
| Ерш латунный | 3 |
| Ерш пуховик | 3 |
| Назначение | Огнестрельное оружие |
| Шомпол раскладной | 2 |
| Размер упаковки | |
| Высота | 3.5 см |
| Длина | 17.5 см |
| Ширина | 7.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 835 ₴







