Чохол-рюкзак для зберігання зброї Lixada 93 см
Універсальний транспортний кейс для перенесення зброї. Матеріал виготовлення 600D оксфорд високої щільності. Дана модель розрахована на зброю завдовжки до 117 см. Обладнана одним врізним і п'ятьма навісними кишенями. Є ручки для перенесення.
Основні особливості:
- 600D матеріал Оксфорд високої щільності.
- Товста подушка, м'яка для максимального захисту.
- Переднє відділення має можливість зберігати ствол довжиною 25 дюймів; Заднє відділення з вбудованим подовженим чохлом дозволяє зберігати ствол максимальної довжини 46 дюйма.
- З зручною подвійний лямкою на плечах і ручними лямками для перенесення.
- Багато кишень, для журналів або інших аксесуарів.
- Також може бути використаний для активного відпочинку, риболовлі, пейнтболу, їзди на велосипеді, походів і т. Д.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Lixada
- Матеріал: 600D оксфорд
- Довжина: 93 см
- Заднє відділення зі вбудованим подовженим чохлом: 117 см
- Колір чорний, олива, пісочний
- Призначення: універсальний
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lixada |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1.15 г |
| Количество карманов | 5 |
| Количество отделений | 1 |
| Материал | Нейлон |
| Особенности | 2 наплечных ремня |
| Состояние | Новое |
| Тип | Чехол |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 25 см |
| Длина | 93 см |
| Ширина | 12 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 324 ₴













