Винний холодильник Royal Catering RCWI-52L 50 л / 18 пляшок.
Окремо стоїть холодильник Royal Catering - це зручне рішення не тільки для зберігання та охолодження напоїв в спекотні дні. Завдяки сучасній формі зі скляними дверцятами і світлодіодним підсвічуванням, він відмінно розкриває свій вміст і кидається в очі. Елегантний чорний корпус RCWI-52L ідеально підійде до будь-якого інтер'єру готелю або невеликого ресторану.
50-літровий винний холодильник дозволяє вільно розмістити 18 пляшок на 5 знімних полицях. Високий комфорт роботи (всього 38 дБ), двері, встановлена праворуч або ліворуч, і невеликий розмір з регульованими ніжками роблять його дуже практичним пристроєм. Виключне якість виготовлення з загартованого скла і сталі з порошковим покриттям гарантує герметичність, тривале і безпроблемне використання. Покриття довгий час виглядає естетично, стійке до корозії, погодних умов, подряпин і сколів. Його легко містити в чистоті.
Модель RCWI-52L є енергозберігаючої і надійної завдяки сучасній системі охолодження на основі термоелектричного модуля Пельтьє. Ефективність підтримується додатковим вентилятором і теплоізоляцією між шарами скла в двері. Широкий діапазон температурного контролю від 11 до 18 ° С дозволяє вибрати оптимальний рівень для типу збережених рідин.
Технічні характеристики:
- Maрка: Royal Catering
- Модель - RCWI-52L
- Номер - 10010991
- Стан - новий
- Матеріал корпусу - сталь з порошковим покриттям
- Матеріал двері - подвійний шар скла
- Матеріал полки - хромована сталь
- Напруга - 230 В / 50 Гц
- Потужність - 70 Вт
- Номінальний струм - 0,5 А
- Ємність - 50 л / 18 пляшок
- Температурний діапазон - 11-18 ° С
- Регулювання висоти - 10 мм
- Розміри полиці - 27,5 х 27,5 см
- Довжина шнура живлення - 1,9 м
- Система охолодження - модуль Пельтьє
- Рівень шуму - 38 дБ
- Ширина: 34 см
- Висота: 66,5 см
- Глибина: 48,5 см
- Вага - 14,1 кг
- Розміри при транспортуванні (ДхШхВ) - 52,5 х 38,5 х 70 см
- Вага при транспортуванні - 15,75 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Catering |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость | 18 |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Максимальная температура | 18 град. |
| Материал полок | Нержавеющая сталь |
| Минимальная температура | 11 град. |
| Общий объем | 50 л |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.1 кг |
| Высота | 665 мм |
| Глубина | 485 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Светодиодное освещение |
- Цена: 9 272 ₴









