

Винний холодильник Royal Catering RCWI-88L 88 л / 28 пляшок
15 128 ₴
- Под заказ
- Код: 8687000445
Отправка с 16 мая 2026Винний холодильник Royal Catering RCWI-88L 88 л / 28 пляшок.
Для правильно охолодженого вина вам знадобиться пристрій, який забезпечить потрібну температуру. Таким обладнанням є холодильник RCWI-88L на 28 пляшок лікеру. Продуманий дизайн холодильника Royal Catering дозволить не тільки зберігати напої, але і представляти їх покупцеві без необхідності відкривати двері.
Камера охолодження пристрою має обсяг 88 літрів. Він оснащений 6 практичними полками для зручної розстановки пляшок з вином, пивом або сидром. Двері з подвійним шаром із загартованого скла ефективно захищають від втрати холоду зсередини холодильника. Вони встановлені на шарнірах, що робить відкриття і закриття дуже зручним.
Модель RCWI-88L має цифровий термостат, який дозволяє встановлювати температуру в діапазоні 4-18 ° C. Ви можете прочитати вибране значення через вбудований ЖК-екран. У камері було встановлено світлодіодне освітлення. Завдяки цьому вино привабливо представлено покупцеві.
Технічні характеристики:
- Maрка: Royal Catering
- Модель - RCWI-88L
- Номер - 10010989
- Стан - новий
- Напруга - 230 В
- Потужність - 75 Вт
- Номінальний струм - 0,53 А
- Матеріал корпусу - сталь з порошковим покриттям
- Матеріал двері - загартоване скло
- Матеріал камери - пластик
- Ємність - 88 л
- Температурний режим - 4-18 ° С
- Тип двері - орні
- Кількість полиць - 6
- Розміри полиці - 35 х 16,5 см - 1 шт. 35 х 29 см - 5 шт.
- Регульовані ніжки - так
- Регульований діапазон ніжок - 10 мм
- Замок - Ні.
- Запасний ключ - Ні.
- Рівень шуму - 41 дБ
- Холодоагент - R600a
- Колір чорний
- Освітлення - світлодіод
- Шнур живлення - 1,6 м
- Розміри (ДхШхВ) - 48 х 43 х 83 см
- Вага - 24,4 кг
- Розміри при транспортуванні (ДхШхВ) - 57 х 51 х 88 см
- Вага з упаковкою - 28,7 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Catering |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость | 28 |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Максимальная температура | 18 град. |
| Минимальная температура | 4 град. |
| Общий объем | 88 л |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Уровень шума | 41 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.4 кг |
| Высота | 830 мм |
| Глубина | 480 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Регулируемые по высоте полки | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Светодиодное освещение, регулируемые полки |
- Цена: 15 128 ₴




