Винний холодильник Royal Catering RCWI-70L 80 л / 28 пляшок
12 981 ₴
- Под заказ
- Код: 7682391552
Отправка с 16 мая 2026Винний холодильник 80 л 28 пляшок Royal Catering RCWI-70L.
Окремо стоїть холодильник Royal Catering - це зручне рішення не тільки для зберігання та охолодження напоїв в спекотні дні. Завдяки сучасній формі зі скляними дверцятами і світлодіодним підсвічуванням, він відмінно розкриває свій вміст і кидається в очі. Елегантний чорний корпус RCWI-70L ідеально підійде до будь-якого інтер'єру готелю або невеликого ресторану.
80-літровий винний холодильник дозволяє безкоштовно розмістити 28 пляшок на 6 знімних полицях. Високий комфорт роботи (всього 40 дБ), що читається цифровий дисплей і невеликий розмір з регульованими ніжками роблять його дуже практичним пристроєм. Виключне якість виготовлення з загартованого скла і сталі з порошковим покриттям гарантує герметичність, тривалий і безпроблемне використання. Покриття довгий час виглядає естетично, стійке до корозії, погодних умов, подряпин і сколів. Його легко містити в чистоті.
Модель RCWI-70L є енергозберігаючим і надійним завдяки сучасній системі охолодження на основі термоелектричного модуля Пельтьє. Ефективність підтримується двома додатковими вітряними млинами і теплоізоляцією між шарами скла в двері. Широкий діапазон температурного контролю від 11 до 18 ° С дозволяє вибрати оптимальний рівень для типу збережених рідин.
Технічні характеристики:
- Maрка: Royal Catering
- Модель - RCWI-70L
- Номер - 10010988
- Стан - новий
- Матеріал корпусу - сталь з порошковим покриттям
- Матеріал двері - Подвійний шар скла
- Матеріал полки - хромована сталь
- Напруга - 230 В / 50 Гц
- Потужність - 130 Вт
- Номінальний струм - 0,9 А
- Ємність - 80 л / 28 пляшок
- Температурний діапазон - 11-18 ° С
- Регулювання висоти - 10 мм
- Розміри полиці - 29,3 х 38 см
- Довжина шнура живлення - 1,9 м
- Тип дисплея - РК
- Система охолодження - модуль Пельтьє
- Рівень шуму - 40 дБ
- Розміри (ДхШхВ) - 53 х 45,7 х 73,5 см
- Вага - 23,1 кг
- Розміри при транспортуванні (ДхШхВ) - 57 х 50 х 76,5 см
- Вага при транспортуванні - 25,15 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Royal Catering |
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость | 28 |
| Встраиваемая техника | Нет |
| Максимальная температура | 18 град. |
| Минимальная температура | 10 град. |
| Общий объем | 80 л |
| Режимы работы | Охлаждение |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 23.1 кг |
| Высота | 735 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Ширина | 457 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Светодиодное внутреннее освещение |
- Цена: 12 981 ₴











