Винная полка дерев'яна RW-1-16 на 16 пляшок
1 220 ₴
- Под заказ
- Код: 6953142240
Отправка с 05 мая 2026Винная полка дерев'яна RW-1-16 на 16 пляшок.
Кожен, у кого є колекція вин, повинен переконатися, що вони зберігаються правильно. Знаючи потреби наших клієнтів, ми створили винну стійку RW. Винна стійка RW виготовлена з чотиригранної соснової деревини.
Винна полка поєднує в собі простоту виконання і цікавий дизайн за вигідною ціною. Пляшки в стійці розташовані таким чином, що вино зберігає високу якість. Це ідеальна винна полка для кожного винороба і цінителя вина. Полку RW може бути прекрасним доповненням до вашого будинку або може використовуватися для демонстрації вин в вашому магазині.
Установка дуже проста і займає мало часу.
Технічні характеристики:
- Висота: 54 см
- Ширина: 43,5 см
- Глибина: 25 см
- Кількість рядів: 4
- Кількість пляшок в ряду: 4
- Вага: 2,5 кг
- Час установки: 15-25 хвилин (за допомогою викрутки)
- Оздоблення: сировина
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.5 кг |
| Вместимость бутылок | 16 шт |
| Высота | 540 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 435 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | натуральный |
- Цена: 1 220 ₴









