



Підставка для вина, винний стелаж FLAMING на 17 пляшок
8 137 ₴
- Под заказ
- Код: 7707680073
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для вина, винний стелаж FLAMING на 17 пляшок.
Красива лакована підставка з серії FLAMING STRAIGHT для сімнадцяти пляшок вина. Продукт новий, виготовлений вручну з масиву дерева, оброблений натуральними водними плямами і лаками. Кожен з наших продуктів відрізняється, унікальністю з унікальною текстурою дерева.
Ми гарантуємо високу якість продукції безпосередньо від виробника, яка привнесе дух природи і елегантності в будь-який інтер'єр.
Технічні характеристики:
- Матеріал: листяна деревина
- Оздоблення: пофарбовані і лаковані
- Колір коричневий
- Висота: 85 см
- Ширина: 40 см
- Глибина: 24 см
- Вага: 7,5 кг
- Діаметр пляшки: 90 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 7.5 кг |
| Высота | 850 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Страна производитель | Польша |
| Длина | 240 мм |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Коричневый |
| Вместимость бутылок | 17 шт |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 8 137 ₴




