



Підставка для вина, винний стелаж GAWRON на 11 пляшок
3 575 ₴
- Под заказ
- Код: 8553465839
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для вина, винний стелаж GAWRON на 11 пляшок.
Красива лакована стійка із серії GAWRON для одинадцяти пляшок вина. Продукт новий, виготовлений вручну з масиву дерева, оброблений натуральними водними плямами і лаками. Кожен з наших продуктів відрізняється унікальною текстурою дерева.
Ми гарантуємо високу якість продукції безпосередньо від виробника, яка привнесе дух природи і елегантності в будь-який інтер'єр.
Технічні характеристики:
- Матеріал: листяна деревина
- Оздоблення: пофарбовані і лаковані (водний лак)
- Колір: коричневий
- Висота: 80 см
- Ширина: 35 см
- Глибина: 11 см
- Вага: 4,5 кг
- Діаметр пляшки: 90 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 4.5 кг |
| Вместимость бутылок | 11 шт |
| Высота | 800 мм |
| Длина | 110 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 350 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 575 ₴




