



Підставка для вина, винний стелаж FLAMING на 7 пляшок
2 977 ₴
- Под заказ
- Код: 11520677152
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для вина, винний стелаж FLAMING на 7 пляшок.
Красива лакована підставка з серії FLAMING CURVES для семи пляшок вина. Продукт новий, виготовлений вручну з масиву дерева, оброблений натуральними водними плямами і лаками. Кожен з наших продуктів відрізняється, унікальністю з унікальною текстурою дерева.
Ми гарантуємо високу якість продукції безпосередньо від виробника, яка привнесе дух природи і елегантності в будь-який інтер'єр.
Технічні характеристики:
- Матеріал: листяна деревина
- Оздоблення: пофарбовані і лаковані
- Колір коричневий
- Висота: 85 см
- Ширина: 30 см
- Глибина: 21 см
- Вага: 3,5 кг
- Діаметр пляшки: 90 мм
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 3.5 кг |
| Вместимость бутылок | 7 шт |
| Высота | 850 мм |
| Длина | 210 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Коричневый |
| Ширина | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 977 ₴




