



Винна полиця настінна з металу W072 на 5 пляшок
1 647 ₴
- Под заказ
- Код: 6970462195
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Винна полиця настінна з металу W072 на 5 пляшок.
Оригінальна форма винної полки, ймовірно, приверне шанувальників сучасного дизайну. Стенд вписується в різні типи інтер'єрів, прекрасно демонструючи пляшку благородного напою.
Наші полки відрізняються своєю унікальністю і якістю виготовлення, яке було досягнуто завдяки лазерного різання!
Використання порошкового фарбування підвищує її естетичну і практичну цінність.
Полка виготовлена зі сталі.
Технічні характеристики:
- Ширина: 16,5 см
- Висота: 60 см
- Глибина: 12 см
- Матеріал: сталь, з порошковим покриттям.
- Модель: W072
- Колір чорний
- Інша: кріпильні штифти в комплекті і гвинтові кришки в кольорі підвіски.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 5 шт |
| Высота | 600 мм |
| Длина | 120 мм |
| Материал | Сталь |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Hовое |
Информация для заказа
- Цена: 1 647 ₴




