


Винна полиця настінна з металу W073 на 3 пляшки
1 220 ₴
- Под заказ
- Код: 7036207862
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Винна полиця настінна з металу W073 на 3 пляшки.
Оригінальна форма винної полки, ймовірно, приверне шанувальників сучасного дизайну. Стенд вписується в різні типи інтер'єрів, прекрасно демонструючи пляшку благородного напою.
Наші полки відрізняються оригінальністю і якістю виконання, досягнутого завдяки лазерного різання!
Використання порошкового фарбування підвищує її естетичну і практичну цінність.
Полка виготовлена зі сталі.
Технічні характеристики:
- Ширина: 8,5 см
- Висота: 27 см
- Глибина: 12 см
- Матеріал: сталь 2 мм, з порошковим покриттям.
- Модель: W073
- Колір чорний
- Інша: Монтажні штифти і гвинтові кришки в колір вішалки БЕЗКОШТОВНО!
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 3 шт |
| Высота | 270 мм |
| Длина | 120 мм |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 220 ₴




