



Підставка для вина, винний стелаж W093 на 6 пляшок
1 232 ₴
- Под заказ
- Код: 5377172248
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для вина, винний стелаж W093 на 6 пляшок.
Оригінальна форма винного стелажу, ймовірно, приверне шанувальників сучасного дизайну. Стенд вписується в різні типи інтер'єрів, прекрасно демонструючи пляшку благородного напою.
Наші вироби відрізняються оригінальністю і якістю виготовлення, яке було досягнуто завдяки лазерного різання!
Використання порошкового фарбування підвищує її естетичну і практичну цінність.
Стелаж виготовлений зі сталі.
Технічні характеристики:
- Ширина: 29 см
- Висота: 26 см
- Глибина: 12 см
- Матеріал: сталь 2 мм, з порошковим покриттям.
- Модель: W093
- Колір чорний
- Інша: знизу, клеєні повстяні прокладки
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 6 шт |
| Высота | 260 мм |
| Длина | 120 мм |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 290 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 232 ₴




