Винна стійка декоративна на 20 пляшок Otto
1 708 ₴
- Под заказ
- Код: 8102704910
Отправка с 16 мая 2026Винна стійка декоративна на 20 пляшок Otto.
Підставка для пляшок - штанга з ручкою для перенесення. Стенд розрахований на 20 пляшок. Ідеальна прикраса для будь-якого куточка вашого інтер'єру. Міцна конструкція забезпечує дуже тривале використання. Весь зроблений з металу. Сторона прикрашена гілочкою квітів. Ідеально підходить як для домашнього інтер'єру, так і для ресторанів, пабів. Представлений стенд в кольорі чорному перетирають вручну на золоту патину.
Бар зроблений вручну, розміри можуть відрізнятися від реальності на 2-3 см.
Технічні характеристики:
- Висота: 85 см
- Ширина: 45 см
- Глибина: 16 см
- Діаметр: для пляшок 9,5 см
- Колір: чорний в золотий патині
- Матеріал: метал
- Вага (з упаковкою): 11 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 11 кг |
| Вместимость бутылок | 20 шт |
| Высота | 850 мм |
| Длина | 160 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 450 мм |
- Цена: 1 708 ₴









