


Міні-бар, винна стійка декоративна на 16 пляшок Garth
5 185 ₴
- Под заказ
- Код: 7558381898
Отправка с 16 мая 2026Міні-бар, винна стійка декоративна на 16 пляшок Garth.
Художньо зроблений міні-бар зі столом. Бар міцно зроблений, що забезпечує дуже тривале використання. Це додасть елегантності і стилю в будь-який інтер'єр. Весь зроблений з металу. Красиві ковані елементи і надзвичайно декоративні кручені ніжки - головна прикраса.
Скло в столі знаходиться всередині стільниці. Для цього використовуються спеціально встановлені металеві пластини. Представлена смуга чорного кольору із золотою патиною.
Технічні характеристики:
- Висота: 66 см
- Ширина: 60 см
- Глибина: 22,5 см
- Колір: чорний в золотий патині
- Матеріал: метал
- Вага (з упаковкою): 9 кг
- Розміри скляної стільниці: 60х25 см.
- Діаметр для пляшок: 9,5 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 9 кг |
| Вместимость бутылок | 16 шт |
| Высота | 660 мм |
| Длина | 225 мм |
| Материал | Металл |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Hовое |
- Цена: 5 185 ₴




