Винна полиця настінна дерев'яна P2 на 11 пляшок.
Високоякісна винна полка для самостійної збірки. Виріб складається всього з 5 елементів, тому для її складання не потрібні інструкції по збірці. Дуже стійка і безпечна для лікеру завдяки використанню товстого МДФ.
Технічні характеристики:
- висота 76 см,
- ширина 41,5 см,
- глибина 13 см,
- збірка: підвіска на стіну
- матеріал: МДФ товщиною 18 мм
- колір чорний
- у комплекті: полиця, монтажні штифти - 4 шт.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 11 шт |
| Высота | 760 мм |
| Длина | 130 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 415 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 477 ₴








