
Винна полиця настінна дерев'яна P10 на 10 пляшок
2 330 ₴
- Под заказ
- Код: 8264633115
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Винна полиця настінна дерев'яна P10 на 10 пляшок.
Високоякісна полка для самостійної збірки. Виріб складається тільки з 4 елементів, тому для її складання не потрібні інструкції по збірці. Дуже стійка і безпечна для лікеру завдяки використанню товстого МДФ. Універсальна ліва або права збірка.
Технічні характеристики:
- висота 140 см,
- ширина 23 см,
- глибина 13 см,
- збірка: підвіска на стіну
- матеріал: МДФ товщиною 18 мм
- колір чорний
- у комплекті: полиця, монтажні штифти - 4 шт.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 10 шт |
| Высота | 1400 мм |
| Длина | 130 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 230 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 330 ₴




