

Міні-бар, з фортепіанною тематикою, винна стійка з полками 119150
8 967 ₴
- Под заказ
- Код: 8821670361
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Міні-бар, з фортепіанною тематикою, винна стійка з полками 119150.
Оригінальна алкогольна шафа з фортепіанної тематикою. Бар має 12 місць для пляшок, полку і тримачі для склянок. Надзвичайно цікавий, декоративний і практичний предмет меблів.
Технічні характеристики:
- Висота: 126 см
- Ширина: 32 см
- Глибина: 32 см
- Матеріал: дерево
- Колір: чорний, білий
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 12 шт |
| Высота | 1260 мм |
| Длина | 320 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 320 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный, белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 967 ₴




