Винна полиця настінна з металу S04 на 3 пляшки
1 427 ₴
- Под заказ
- Код: 8000423488
Отправка с 16 мая 2026возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Винна полиця настінна з металу S04 на 3 пляшки.
Діаметр отвору для пляшки: 9 см.
Стильна винна стійка з 2 мм листа вміщує 3 пляшки вина. Крім практичності, підставка також стане прикрасою вашого інтер'єру.
Продукт на 100% виготовлений в Польщі з високоякісних матеріалів. Поверхня покрита порошковою фарбою чорного або білого кольору.
Кріпильні елементи кріпляться до полиці.
Технічні характеристики:
- Ширина: 13 см
- Глибина: 10 см
- Висота: 43 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 3 шт |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 100 мм |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 130 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черный, белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 427 ₴











