Винна полка дерев'яна для 20 пляшок.
Дерев'яна винна стійка гарантує гарне розташування пляшки, і напої будуть красиво виставлені.
Завдяки цьому у вас є можливість поступово збільшувати простір для зберігання, а також збільшувати кількість напоїв у вашому власному винному барі. В основному призначений для зберігання стандартних винних пляшок.
Технічні характеристики:
- Виріб не покритий лаком
- Стійка може вмістити макс. до 20 пляшок в залежності від їх форми
- Продукт можна скласти так, щоб він не займав місце, коли він не використовується
- Ви можете збільшити свою полицю, купивши більше полиць, які покладені один на одного
- Продукт для самостійної збірки
- Матеріал: сосна - це зносостійкий натуральний матеріал.
- Допуск: +/- 1 см
- Колір: натуральний
- Ширина: 52 см
- Глибина: 25 см
- Висота: 52 см
- Вага: 10 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вместимость бутылок | 20 шт |
| Высота | 520 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 520 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | натуральный |
Информация для заказа
- Цена: 3 123 ₴




Отправка с 16 мая 2026

