Винна полка дерев'яна для 24 пляшок.
Ви шукаєте виріб з натуральної сосни, яке поєднує в собі зручність використання і декоративний елемент? Або, може бути, ви хочете зробити комусь цікавий і оригінальний подарунок? Ви прийшли в потрібне місце! :) У нас є спеціальна пропозиція для вас - Дерев'яна винна стійка для пляшок 52x25x52 см
Дерев'яна винна стійка зробить ваші напої красиво виставленими. Поряд зі збільшенням кількості напоїв у вашому особистому винному погребі, ви можете поступово збільшувати складські стелажі.
Технічні характеристики:
- Виріб не покритий лаком
- Стійка може вмістити макс. до 24 пляшок в залежності від їх форми
- Продукт можна скласти так, щоб він не займав місце, коли він не використовується
- Ви можете збільшити свою полицю, купивши більше полиць, які покладені один на одного
- Продукт для самостійної збірки
- Матеріал: сосна - це зносостійкий натуральний матеріал.
- Допуск: +/- 1 см
- Колір: натуральний
- Ширина: 52 см
- Глибина: 25 см
- Висота: 52 см
- Вага: 10 кг
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 10 кг |
| Вместимость бутылок | 24 шт |
| Высота | 520 мм |
| Длина | 250 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 520 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | натуральный |
- Цена: 2 257 ₴




Отправка с 16 мая 2026

