Стійка винна складна для 6 пляшок.
Підставка для винного хреста: Підставка з натурального бамбука на 6 пляшок улюбленого вина.
Міцна конструкція: винна полка з вологостійкого бамбука - ідеально підходить для кухні та підвалу.
Ідеальне старіння: вино зберігається горизонтально - це запобігає висиханню пробки.
Складна: при необхідності складання та відведення стійки займає всього кілька секунд.
Технічні характеристики:
- Розміри: близько 22 х 36 х 20 см (висота х ширина х глибина)
- Розміри відсіків: близько 7 х 15 см (Ш х Д)
- Вага: близько 0,8 кг
- Матеріал: бамбук
- Колір чорний
- Місце для 6 пляшок вина та інших напоїв
- Економія місця завдяки опції складання
- Шляхетний чорний дизайн
- Цікава форма X
- Горизонтальне старіння пляшок запобігає висиханню пробки.
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 0.8 кг |
| Вместимость бутылок | 6 шт |
| Высота | 220 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Бамбук |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 360 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴






Отправка с 16 мая 2026

