Винна полка дерев'яна сосна для 44 пляшок.
Масивний стелаж з дерева. Покажіть і організуйте свою колекцію вин!
Великий обсяг зберігання - в стійці є спеціальне місце для 44 пляшок вина, що полегшить організацію вашої колекції.
Тверда і довговічна деревина - винна стійка виготовлена з натуральної сосни, яка не тільки додасть вашому будинку свіжий стиль, але і надзвичайно міцна і стійка до пошкоджень.
Добре відполірована поверхня - поверхня підставки ретельно очищена, на ній немає задирок і осколків.
Легко чистити - підставку дуже легко чистити. Просто протирайте її регулярно тканиною.
Технічні характеристики:
- Ширина: 46 см
- Глибина: 27,5 см
- Висота: 113 см
- Вага: 4 кг
- Виділене місце на 44 пляшки
- Потрібна збірка
- Матеріал: монолітна соснова деревина
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 1130 мм |
| Длина | 275 мм |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 460 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Hовое |
| Вместимость бутылок | 44 |
- Цена: 4 587 ₴









Отправка с 16 мая 2026

