Винна полка дерев'яна RW-3-42 Бронза для 42 пляшок
3 135 ₴
- Под заказ
- Код: 7047195056
Отправка с 14 мая 2026Винна полка дерев'яна RW-3-42 Бронза для 42 пляшок.
Кожен, у кого є колекція вин, повинен переконатися, що вони зберігаються правильно. Знаючи потреби наших клієнтів, ми створили винну стійку RW. Винна стійка RW виготовлена з чотиригранної соснової деревини.
Винна полка поєднує в собі простоту виконання і цікавий дизайн за вигідною ціною. Пляшки в стійці розташовані таким чином, що вино зберігає високу якість. Це ідеальна винна полка для кожного винороба і цінителя вина. Полку RW може бути ідеальним доповненням до вашого будинку або може використовуватися для демонстрації вин в вашому магазині.
Установка дуже проста і займає мало часу.
Технічні характеристики:
- Висота: 91,5 см
- Ширина: 63 см
- Глибина: 26,5 см
- Кількість спальних рядів: 7
- Кількість пляшок в ряду: 6
- Вага: 6,6 кг
- Час установки: 15-25 хвилин (за допомогою викрутки)
- Оздоблення: покрита оліфою
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з ЄС.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 6.6 кг |
| Высота | 915 мм |
| Длина | 265 мм |
| Материал | Дерево |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 630 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Бронза |
| Вместимость бутылок | 42 |
- Цена: 3 135 ₴










