Сумка поясна слюсарно-будівельна Fasite PT-N013.
Сумка поясна Fasite PT-N013 призначена для зберігання і перенесення інструментів професійними монтажниками. Підвішується на поясі, забезпечуючи легкий доступ і повністю звільняючи руки. Виготовлена з нейлонової тканини Оксфорд, міцна і довговічна.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Fasite
- Номре моделі: PT-N013
- Матеріал: тканина Оксфорд
- Тип: сумка
- Сірий колір
- Довжина: 15 см
- Висота: 18 см
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 180 мм |
| Производитель | |
| Производитель | Fasite |
Информация для заказа
- Цена: 1 078 ₴








