Сумка поясна слюсарно-будівельна Onkel.J.
Сумка поясна Onkel.J призначена для зберігання і перенесення інструментів професійними монтажниками. Підвішується на поясі, забезпечуючи легкий доступ і повністю звільняючи руки. Виготовлена з нейлонової тканини Оксфорд, міцна і довговічна.
Технічні характеристики:
- Назва бренду: Onkel.J
- Матеріал: тканина Оксфорд
- Тип: сумка-пояс
- Кількість кишень: 7 шт
- Колір: чорний
- Довжина: 25 см
- Висота: 21 см
- Вага: 339 гр
Якщо не знайшли те, що шукали зверніться до нашого менеджера і Ми з радістю Вам допоможемо.
Сервіс організації доставки запчастин та обладнання з Польщi.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений/карманов | 7 |
| Материал | Ткань |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 570 мм |
| Высота | 163 мм |
| Вес | 0.339 кг |
| Производитель | |
| Производитель | Onkel.J |
Информация для заказа
- Цена: 786 ₴








